Çetin File

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli & Güvenli
Çetin file tarafından üretilen fileler, uzun yıllar kullanılabilecek hammadde ile birlikte üretilmiştir.
Maksimum Kalite
Maksimum düzeyde esneme sağlar. Sürtünmelere karşı dayanıklılık gösterir.
Ücretsiz Keşif
File kurulum işlemlerimizde Ücretsiz Keşif sürecimiz için size uygun bir randevu oluşturuyoruz.
Özel File Üretimi
İhtiyaca yönelik, talepler doğrultusunda özel file üretimi yapmaktayız.
Çetin File

En İyi File Montaj Hizmetini, Sizin İçin Sunuyoruz...

Tüm inşaat alanlarında, bahçecilikte, arıcılıkta ve diğer ihtiyaç duyulan alanlarda, yüksek kaliteli fileler üretiyoruz.

Ücretsiz Keşif ve sonrası için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. (0538) 495 31 81

İnşaat güvenlik filesi satış ve montaj hizmeti Çetin Güvenlik Filesi sertifikalı ürünlerle İstanbul içi ücretsiz nakliye avantajıyla. İnşaat güvenlik filesi kullanımı son yıllarda yaygınlaşmış, özellikle 2015 yılında kullanımı artarak inşaatlarda üst katlardan aşağıya malzeme ve çalışanların düşmelerini önleyerek koruma sağlaması bakımından önem kazanmıştır. İnşaat güvenliğinin bugün en önemli unsurlarından biri inşaat güvenlik ağlarıdır. Personel düşmelerini engelleyen bir can kurtaran gibidir. İnşaatlardaki güvenliğin sağlanması, düşme durdurma gibi güvenlik önlemlerinin alınması dış cephe ağlarıyla mümkün hale gelmiştir.

Güvenlik Ağı Montajı

Gerek nakliye ve montaj, gerekse satış sonrası hizmetleri Çetin Güvenlik Filesi güvencesiyle sizler için sunulmaktadır. İnşaatların yüksek katlarına montajının yapılması uzmanlık ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Standartlara uygun ve sağlam bir montajın yapılması hayat kurtarır. Gerek malzeme düşmelerinde gerek personel düşmesini engellemesi bakımnından dış cepheye monte edilecek güvenlik ağının sağlam ve dayanımlı olarak montajının sağlanması önerilir. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizi Arayın(0538) 495 31 81Tıkla ve Hemen Ara