Çetin File

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli & Güvenli
Çetin file tarafından üretilen fileler, uzun yıllar kullanılabilecek hammadde ile birlikte üretilmiştir.
Maksimum Kalite
Maksimum düzeyde esneme sağlar. Sürtünmelere karşı dayanıklılık gösterir.
Ücretsiz Keşif
File kurulum işlemlerimizde Ücretsiz Keşif sürecimiz için size uygun bir randevu oluşturuyoruz.
Özel File Üretimi
İhtiyaca yönelik, talepler doğrultusunda özel file üretimi yapmaktayız.
Çetin File

En İyi File Montaj Hizmetini, Sizin İçin Sunuyoruz...

Tüm inşaat alanlarında, bahçecilikte, arıcılıkta ve diğer ihtiyaç duyulan alanlarda, yüksek kaliteli fileler üretiyoruz.

Ücretsiz Keşif ve sonrası için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. (0538) 495 31 81

BALKON FİLESİ NE İŞE YARAR?

Balkonlar çok katlı binalarda da olsak bize ait mini bir bahçe görevini görmektedir. Açık hava da oturmak istediğimizde, çocuklarımızın mini oyun alanlarına ihtiyaç duyduklarında ve ya sevimli hayvan dostlarımız için en sık kullandığımız evimizi dışarıyla birbirine bağlayan yerdir. Peki, balkonlarımız ne kadar güvenli? Hava akışını kesmeden(cam balkon vs. dışında) güvenliği nasıl sağlayabiliriz? İşte tam bu sırada Balkon güvenlik ağı devreye giriyor. Balkon güvenlik filesi gava akışını kesmeden balkonda güvenlik önlemi almanızı sağlar.

BALKON FİLESİ MONTAJI

Balkon koruma filesi balkon tavanından balkon korkuluklarının bitim alanına kadar demir kancalar ile sabitlenerek kullanılır. Delikli yapısından dolayı hava akışını kesmeden hem sevimli dostlarımızın hem de çocuklarımızın güvenliğini sağlarız. Gönül rahatlığı ile çocuklarımızı tek başına oyun alanında özgürce hareket etmesine olanak tanır. Ayrıca balkon filesi boşluklu dizayn edilen korkuluklarda ya da korkulukların başlangıcına kadar bulunan alanlarda da uygulanabilmektedir. Firma olarak istediğiniz ölçülerde balkon filesi size özel olarak hazırlanır. Fileler üretimden sonra dayanıklılık testlerine tabii tutulur bu testleri geçen fileler sağlamlık sertifikaları ile birlikte sizlere teslim edilir.

Balkon güvenlik filesi polipropilen ve poliamid ipliklerden üretilir. Bu ipliklerin tercih edilmesinin en büyük nedeni dayanıklı ve esnek olmasıdır. Aynı zamanda bu iplikler nem tutmama özelliği olduğu için yağmurdan ıslanma olsa dahi su tutmaz bu da uzun ömürlü kullanım olanağını arttırır. Balkon filesi fiyatları için web sitemizden ve ya canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bizi Arayın(0538) 495 31 81Tıkla ve Hemen Ara