Çetin File

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli & Güvenli
Çetin file tarafından üretilen fileler, uzun yıllar kullanılabilecek hammadde ile birlikte üretilmiştir.
Maksimum Kalite
Maksimum düzeyde esneme sağlar. Sürtünmelere karşı dayanıklılık gösterir.
Ücretsiz Keşif
File kurulum işlemlerimizde Ücretsiz Keşif sürecimiz için size uygun bir randevu oluşturuyoruz.
Özel File Üretimi
İhtiyaca yönelik, talepler doğrultusunda özel file üretimi yapmaktayız.
Çetin File

En İyi File Montaj Hizmetini, Sizin İçin Sunuyoruz...

Tüm inşaat alanlarında, bahçecilikte, arıcılıkta ve diğer ihtiyaç duyulan alanlarda, yüksek kaliteli fileler üretiyoruz.

Ücretsiz Keşif ve sonrası için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. (0538) 495 31 81

HALI SAHA FİLESİ NE İŞE YARAR?

Spor günlük yaşamımızda hem televizyon başında hem de günlük yaşantımızda büyük yer kaplamaktadır. Özellikle futbolun yeri bir başkadır. İzlemeyi sevdiğimiz kadar oynamanın verdiği tadı daha çok severiz. Peki, oyunun tam ortasında saha dışına kaçan topları yakalamak? İşte tamda bu sırada halı saha filesi devreye girmektedir.

Halı saha filesi sahadan dışarıya ya da dışarıdan saha içine yabancı maddelerin atılmasını engelleyen güvenlik filesi çeşididir. Halı saha filesi; halı saha tavan filesi, halı saha yan filesi, halı saha kale arkası filesi ve kale filesi olmak üzere 4 çeşide ayrılmaktadır.

Tüm ürünlerimizde yüksek mukavemetli nylon 6,6 paraşüt ipinden imal edilmiş fileler kullanılmaktadır. Halı sahalarda tamamen el örgüsü halı saha filesi malzeme kullanmaktayız. El örgüsü malzeme yüksek mukavemeti dışında aynı zamanda sarkmaya karşıda mukavemetlidir. Bunun dışında yağış anında sarkmaları engellemek için omurgalı sistem kullanmaktayız. Omurgalı sistemi kullanan tek firmayız. Bu sistemde fileler diğer kullanılan filelere oranla %80 daha az sarkma yapar. Halı sahalarda uygulamış olduğumuz sistemler neticesinde paket olarak 3,6 ve 10 yıl garantili ürünlerimiz mevcuttur.

Bizi Arayın(0538) 495 31 81Tıkla ve Hemen Ara